Tuning Windows

22. října 2007 v 17:44 | bikerX |  Vše Legáně
3D virtu3D virtuální plochy i v MS Windows

Virtuální plochy v operačních systémech od Microsoftu chybí. Yod'm 3D umožňuje ve Windows dosáhnout virtuálních ploch, které jsou navíc efektivně uspořádané na 3D krychli, jejíž stěny jsou náhledy jednotlivých ploch. Díky tomu lze mezi plochami snadno přecházet a efektivně obstarávat různé funkce spojené s virtuálními plochami přenášení oken mezi plochami apod.
Yod'm 3D udělá vaši práci efektivnější a navíc ani nevyužívá velkého množství systémových prostředků.
sosing
Screen
BOTSKIN

Program umožňující snadno a bezpečně měnit vzhled startovní obrazovky Windows
BootSkin je nástroj ke změně obrázku, který se zobrazuje na monitoru, když se po spuštění počítače načítá operační systém Windows. Narozdíl od konkurenčních programů to však provádí bezpečným způsobem, neboť nic nenahrazuje v jádře systému. Celá změna obrázku je záležitostí několika málo kliknutí. Program můžete používat zcela zdarma, ale pouze nekomerčně.
Několik obrázků je v instalaci již obsaženo, další si můžete jednoduše vytvořit, nebo stáhnout ze stránky http://www.wincustomize.com/ , přičemž velikost potřebných obrázků bývá obvykle velmi malá (několik málo KB).
sosing
SKIN WINDOWS VISTA

Dejte svým Windows XP moderní tvář známou z Windows Vista, aniž byste zatížili svůj systém.
VistaCG je alternativní vzhled (tzv. skin) pro operační systém Windows XP. Tento nový "obleček" přinese do Windows XP vzhled známý z moderních Windows Vista, a to dokonce hned ve dvou barevných schématech. VistaCG je propracován opravdu do detailu a rozhodně stojí za vyzkoušení.
Poznámka: Balíček je pouze alternativním vzhledem. Tudíž přestože můžete svým Windows XP dát moderní podobu, pokročilé funkce z Windows Vista dostupné nebudou.

sosing
Screen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama